Aster Nouvelle-Belgique Marie Ballard (x3)
Aster novi-belgii marie ballard
Ga direct naar productinformatie
1 van 3
Aster Nouvelle-Belgique Marie Ballard: voor een kleurrijke herfsttuin

De Aster Nouvelle-Belgique Marie Ballard werd ontworpen door Marie Ballard en spreekt beginnende tuiniers aan omwille van zijn gemakkelijke verzorging en uitbundige bloei. Zijn delicate bloemen in verschillende tinten zullen je tuin opfleuren in de herfst. Plant de variëteit in perken of borders voor een kleurrijk, betoverend schouwspel in je buitenruimte.

Beschrijving van de plant

De Aster Nouvelle-Belgique werd ontwikkeld door tuinbouwster Marie Ballard. Deze plant fascineert tuinliefhebbers met zijn ongewone oorsprong en kenmerken. De plant komt oorspronkelijk uit Noord-Amerika en ontleent zijn naam aan de vroegere naam van de regio, de Hudson Valley. De plant werd daar voor het eerst ontdekt. Hij heeft prachtige bloemen die zich in de late zomer en herfst ontvouwen. De bloemen zorgen voor een prachtige overvloed aan kleuren, variërend van dieppaars tot zachtroze en stralend wit. Door zijn hoogte, die vaak groter is dan die van andere asters, is hij ideaal als achtergrondplant in bloemperken. De fijngesneden bladeren geven het hele seizoen door een verrassende textuur aan het blad. Deze winterharde plant gedijt in veel grondsoorten. Hij is bestand tegen veel ziekten.

Advies voor planten

Het planten van de Aster Nouvelle-Belgique Marie Ballard is een lonende ervaring voor tuiniers. De Bakker experts adviseren je om een zonnige tot halfzonnige plek in je tuin te kiezen. We raden een goed gedraineerde grond aan. Graaf een gat dat twee keer zo breed is als de kluit. Haal de plant voorzichtig uit de pot en ontwar de wortels voorzichtig. Plaats de plant in het gat zodat de bovenkant van de kluit gelijk is met de omringende grond. Vul het gat met een mengsel van tuinaarde en compost. Stamp licht aan om luchtzakken te voorkomen. De specialisten van Bakker raden aan om een organische mulch rond de basis van de plant aan te brengen. Dit houdt de grond vochtig en vermindert de groei van onkruid. Knijp lichtjes in de uiteinden van de stengels naarmate de seizoenen verstrijken. Dit bevordert een bossige groei en dichtere bloei.

De plant verzorgen

Aster Nouvelle-Belgique Marie Ballard is relatief gemakkelijk te verzorgen. Het is ideaal voor mensen zonder groene vingers. De experts van Bakker raden aan om regelmatig water te geven om de grond vochtig te houden, vooral tijdens droge periodes. Voorkom echter dat de bladeren te nat worden om schimmelziektes te voorkomen. Ons team van experts adviseert om droge, dode stengels in het voorjaar terug te snoeien. Dit stimuleert nieuwe groei. Uit onze ervaring blijkt hoe belangrijk het is om in het vroege voorjaar een uitgebalanceerde hoeveelheid meststof toe te dienen. Deze voeding ondersteunt de krachtige groei van de plant. Vermijd echter overmatige stikstofbemesting om overmatige bladgroei te voorkomen. Plaats een laag mulch rond de basis van de plant om hem te beschermen tegen koude temperaturen. Dit houdt de grond vochtig en stabiliseert de temperatuur. We raden aan om te controleren op tekenen van ziekte of insecten. Behandel onmiddellijk met geschikte bestrijdingsmethoden als er problemen optreden.

Voordelen van de soort

De Aster Nouvelle-Belgique Marie Ballard zit vol voordelen. Als vaste plant keert hij elk jaar trouw terug. De soort fleurt je tuin op met zijn palet van levendige herfstkleuren. Ze trekt vlinders en bijen aan. De soort stimuleert de biodiversiteit in je buitenruimte. Door haar elegante groeiwijze is ze een uitstekende keuze voor frisse herfstboeketten. Deze voegen een warme bloementoets toe aan je leefruimte.

Aster Nouvelle-Belgique Marie Ballard (x3) Aster novi-belgii marie ballard

Normale prijs € 11,45
Aanbiedingsprijs € 11,45 Normale prijs € 11,45
Inclusief btw.
Op voorraad
Meer halen, minder betalen
Je bespaart 10%
Je bespaart 15%
Je bespaart 20%

Beveiligde betaling

Meer dan 75 jaar expertise

Klantenbeoordelingen ★★★★☆

Klantenservice tot uw dienst

Specificaties
Bloeiperiode September - Oktober
Blauw
Groeihoogte 100 cm
Over dit product

Beschrijving van de plant

Advies voor planten

De plant verzorgen

Voordelen van de soort

Ref : 024450
Ref : 024450
meer...
Trusted Shops Label Bakker
Trust ecommerce Europe