Aster 'Rudelsburg' (x3)
Aster novae-angliae rudelsburg
Ga direct naar productinformatie
1 van 2
Bakker biedt u de New England Aster Rudelsburg aan.

Het is een eenjarige bloemsoort die behoort tot de familie der Asteraceae. De bloemen hebben rechtopstaande stengels. De plant wordt gekenmerkt door donkerrode stralen en gele centrale schijven. De bladeren zijn donkergroen en lancetvormig. Hij bloeit gewoonlijk van september tot oktober. Hij kan een hoogte bereiken van 60-90 cm. De Aster wordt vaak gebruikt in bloementuinen, tuinborders en perken.

Het planten van de New England Aster Rudelsburg

Bakker hoveniers adviseren om deze soort Asters in het voor- of najaar te planten. Dit hangt af van uw regio. Wij raden u ook aan een zonnige of halfschaduwrijke plek te kiezen. Zorg ervoor dat de grond rijk en goed gedraineerd is. Deze plant heeft ruimte nodig om te groeien. Daarom moet hij ongeveer 60 cm uit elkaar worden geplant.

Alles wat u moet weten over de verzorging van deze prachtige plant

Uit onze analyse blijkt dat regelmatige bewatering van deze plant de grond vochtig kan houden. Voorkom echter dat ze verdrinken. Deze astersoort heeft rijke grond nodig. De Bakker telers adviseren ook om regelmatig te bemesten met een uitgebalanceerde meststof. Dit zal hem helpen om uitbundig te bloeien. Snoei daarna de dode stengels weg om nieuwe groei te stimuleren en de bloeiperiode te verlengen.

New England Asters Rudelsburg is over het algemeen resistent tegen ziekten en plagen. Hij kan echter worden aangetast door bladluizen, wolluis of spint. Als u tekenen van problemen opmerkt, behandel de plant dan onmiddellijk met een geschikt insecticide of fungicide.

Merk op dat deze plant een vaste plant is. Dit betekent dat hij jaar na jaar terugkomt, en dat hij iets meer zorg nodig heeft om te bloeien. Hier volgen enkele specifieke tips:Snoei eerst de verwelkte stengels na de bloei terug om de plant te helpen versterken voor het volgende jaar. Vervolgens mulcht u de basis van de plant met dode bladeren of stro. Dit is om de wortels te beschermen tegen de wintervorst. Verdeel de kluiten vervolgens om de 3-4 jaar om te voorkomen dat ze te dik worden. Dit voorkomt de groei van naburige planten. Gebruik tenslotte een organische meststof voor New England asters. Dit is om hen te voeden en hen te helpen overvloedig te bloeien.

Methoden voor de vermeerdering van de New England Aster Rudelsburg

Deze plant kan worden vermeerderd door stekken of door zaaien. Om te stekken, neem stengelstekken tijdens het zomerseizoen. Plant ze dan in een mengsel van turf en zand. Bedek ze dan met een plastic zak om een broeikaseffect te creëren. Voor het zaaien kunnen de zaden rechtstreeks in de grond worden gezaaid in de lente of de herfst.

Mogelijke toepassingen van de New England Aster Rudelsburg

De bloemen van deze soort trekken vlinders, bijen en kolibries aan. Het is daarom een uitstekende optie voor wilde tuinen. En volgens de deskundigen van Bakker is het ook mogelijk deze plant te gebruiken voor bloemstukken door de stengels en kleurrijke bloemen af te snijden. Je kunt er verse bloemenboeketten mee maken.

Aster 'Rudelsburg' (x3) Aster novae-angliae rudelsburg

Aster 'Rudelsburg' (x3)
Normale prijs € 12,45
Aanbiedingsprijs € 12,45 Normale prijs € 12,45
Inclusief btw.
Op voorraad
Meer halen, minder betalen
Je bespaart 10%
Je bespaart 15%
Je bespaart 20%

Beveiligde betaling

Meer dan 75 jaar expertise

Klantenbeoordelingen ★★★★☆

Klantenservice tot uw dienst

Specificaties
Roze
Bloeiperiode September - Oktober
Groeihoogte 100 cm
Over dit product

Ref : 024456
Ref : 024456
meer...
Trusted Shops Label Bakker
Trust ecommerce Europe