- Home
- Tuinplanten
- Heesters en vaste planten
- Vaste planten
- Aster Starlight (x3)
Ontdek de elegantie van de Aster Starlight! Deze prachtige plantensoort produceert prachtige, heldere bloemen in de herfst. Hierdoor is het een ideale aanvulling voor elke kleine ruimte. Deze prachtige plant is ook gemakkelijk te kweken en kan een zeer aangename lichtinval geven aan elk bloembed. Ze helpt ook de natuurlijke biodiversiteit te bevorderen door vlinders aan te trekken. Volgens de experts van Bakker kan het een perfecte keuze zijn voor beginnende tuiniers. Dus wacht niet langer - kweek hem nu!
De verschillende kenmerken van de Aster Starlight.Deze plantensoort, bekend als de Aster Starlight, komt oorspronkelijk uit Noord-Amerika en wordt vooral gewaardeerd om zijn compacte formaat en schitterende bloemen. Door de eeuwen heen hebben astersoorten zich ontwikkeld tot talloze tuincultivars, maar Starlight wordt gekenmerkt door zijn dwergvorm, waardoor hij ideaal is voor kleine tuinen of als borderplant. Bovendien zijn de onderscheidende kenmerken niet beperkt tot het formaat. Deze plant licht op met stralend witte bloemen met gouden hartjes in de herfst en kan een prachtig contrast vormen met andere vegetatie. Hij heeft ook dicht groen blad, dat een mooie achtergrond vormt voor zijn bloemen met sterren. Deze prachtige plant is geschikt voor goed doorlatende grond en zonnige ligging. Hij voegt ook een dynamische dimensie toe die vlinders naar elke tuin zal lokken.
Aster Starlight planttechnieken.Het planten van de Aster Starlight vereist een paar eenvoudige maar essentiële stappen om een rijke bloei en gezonde groei te garanderen. De experts van Bakker raden zelfs aan om eerst een plek te kiezen met een zonnige of halfschaduwrijke ligging, omdat deze plant de voorkeur geeft aan lichte plekken om het beste van haar bloei te bieden.
Bereid de grond voor op het planten door diep te spitten. Kies goed gedraineerde grond, hoewel Aster verschillende bodems verdraagt. Voeg compost of verteerde mest toe om de grond te verrijken. Maak vervolgens een holte die ongeveer twee keer zo groot is als de kluit van de plant. Haal de plant voorzichtig uit de pot en plaats hem in het gat, waarbij je ervoor zorgt dat de bovenkant van de kluit gelijk is met de omringende grond.
Aster Starlight verzorgingstechnieken.De Aster Starlight is heel gemakkelijk te verzorgen, maar vereist constante aandacht voor een optimale bloei en robuuste gezondheid.
Water geven: houd de grond na het planten vochtig, maar niet drassig. Eenmaal goed ingeburgerd is hij meer droogtetolerant, maar geef wel regelmatig water tijdens droge periodes.
Snoeien: snoei voorzichtig na het bloeiseizoen om uitgebloeide bloemen te verwijderen, nieuwe bloemen aan te moedigen en een compacte vorm te behouden.
Voeding: voeg elk voorjaar compost of kunstmest toe om de groei en bloei te ondersteunen.
Bescherming: let goed op tekenen van een plaag of ziekte, zelfs als de plant resistent is. De Bakker experts adviseren je om ze snel te behandelen met geschikte producten als dat nodig is.
Mulchen: gebruik organische mulch, zoals compost of versnipperde bladeren, om vocht vast te houden en onkruid te voorkomen.
De voordelen van Aster Starlight.De Aster Starlight staat niet alleen bekend om zijn prachtige bloemen. Andere voordelen zijn zijn resistentie tegen ziekten, waardoor er minder chemische interventies nodig zijn in de tuin. Hij heeft een compact formaat, waardoor hij perfect is voor kleine ruimtes, paden of zelfs bloembakken. Hij helpt ook de lokale biodiversiteit te verrijken door proactief bestuivers zoals vlinders aan te trekken. In de herfst kan deze soort een bron van kleur zijn als veel andere planten hun glans beginnen te verliezen. Tot slot maken zijn winterhardheid en aanpassingsvermogen hem gemakkelijk te hanteren, zelfs voor onervaren tuiniers, en zorgen ervoor dat er minder onderhoud nodig is.
Aster Starlight (x3) Aster novi-belgii starlight
Vlinderstruik 'Tricolor'
Op voorraadNormale prijs € 17,45Aanbiedingsprijs € 17,45 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 17,45Normale prijs € 17,45Aanbiedingsprijs € 17,45 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 17,45 -
Vlinderstruik 'Empire Blue' op stengel
Op voorraadNormale prijs € 22,95Aanbiedingsprijs € 22,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 22,95Normale prijs € 22,95Aanbiedingsprijs € 22,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 22,95 -
Lavendel 'Grosso'
Op voorraadNormale prijs € 4,95Aanbiedingsprijs € 4,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 4,95Normale prijs € 4,95Aanbiedingsprijs € 4,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 4,95 -
Perzische slaapboom 'Rosea'
Op voorraadNormale prijs Vanaf € 13,16Aanbiedingsprijs Vanaf € 13,16 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 16,45Normale prijs Vanaf € 13,16Aanbiedingsprijs Vanaf € 13,16 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 16,45 -
Collectie kruipende en bodembedekkende vaste planten (x13)
Op voorraadNormale prijs € 25,80Aanbiedingsprijs € 25,80 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 32,25Normale prijs € 25,80Aanbiedingsprijs € 25,80 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 32,25 -
Toscaanse jasmijn
Op voorraadNormale prijs Vanaf € 7,16Aanbiedingsprijs Vanaf € 7,16 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 8,95Normale prijs Vanaf € 7,16Aanbiedingsprijs Vanaf € 7,16 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 8,95 -
Pluimhortensia 'Vanille Fraise'
Op voorraadNormale prijs Vanaf € 5,37Aanbiedingsprijs Vanaf € 5,37 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 8,95Normale prijs Vanaf € 5,37Aanbiedingsprijs Vanaf € 5,37 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 8,95 -
Dwergsering 'Palibin'
Op voorraadNormale prijs € 19,16Aanbiedingsprijs € 19,16 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 23,95Normale prijs € 19,16Aanbiedingsprijs € 19,16 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 23,95 -
Boerenjasmijn 'Virginal'
Op voorraadNormale prijs Vanaf € 4,76Aanbiedingsprijs Vanaf € 4,76 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 5,95Normale prijs Vanaf € 4,76Aanbiedingsprijs Vanaf € 4,76 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 5,95 -
Borderpakket '12 vaste planten' ca. 2m²
Op voorraadNormale prijs € 27,95Aanbiedingsprijs € 27,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 27,95Normale prijs € 27,95Aanbiedingsprijs € 27,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 27,95 -
Toscaanse jasmijn - roze + wit (x2)
Op voorraadNormale prijs € 12,21Aanbiedingsprijs € 12,21 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 17,45Normale prijs € 12,21Aanbiedingsprijs € 12,21 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 17,45 -
Blauwe regen 'Amethyst Falls'
Op voorraadNormale prijs € 28,95Aanbiedingsprijs € 28,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 28,95Normale prijs € 28,95Aanbiedingsprijs € 28,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 28,95 -
Japans bloedgras 'Red Baron' (x2)
Op voorraadNormale prijs € 10,95Aanbiedingsprijs € 10,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 10,95Normale prijs € 10,95Aanbiedingsprijs € 10,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 10,95 -
Magnolia
Op voorraadNormale prijs Vanaf € 9,45Aanbiedingsprijs Vanaf € 9,45 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 9,45Normale prijs Vanaf € 9,45Aanbiedingsprijs Vanaf € 9,45 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 9,45 -
Kruipphlox (x3)
Op voorraadNormale prijs € 9,16Aanbiedingsprijs € 9,16 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 11,45Normale prijs € 9,16Aanbiedingsprijs € 9,16 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 11,45
Beveiligde betaling
Meer dan 75 jaar expertise
Klantenbeoordelingen ★★★★☆
Klantenservice tot uw dienst
Specificaties
Over dit product
Aster Starlight: een prachtige plantensoort die gemakkelijk te verzorgen is
De verschillende kenmerken van de Aster Starlight.
Deze plantensoort, bekend als de Aster Starlight, komt oorspronkelijk uit Noord-Amerika en wordt vooral gewaardeerd om zijn compacte formaat en schitterende bloemen. Door de eeuwen heen hebben astersoorten zich ontwikkeld tot talloze tuincultivars, maar Starlight wordt gekenmerkt door zijn dwergvorm, waardoor hij ideaal is voor kleine tuinen of als borderplant. Bovendien zijn de onderscheidende kenmerken niet beperkt tot het formaat. Deze plant licht op met stralend witte bloemen met gouden hartjes in de herfst en kan een prachtig contrast vormen met andere vegetatie. Hij heeft ook dicht groen blad, dat een mooie achtergrond vormt voor zijn bloemen met sterren. Deze prachtige plant is geschikt voor goed doorlatende grond en zonnige ligging. Hij voegt ook een dynamische dimensie toe die vlinders naar elke tuin zal lokken.
Aster Starlight planttechnieken.
Het planten van de Aster Starlight vereist een paar eenvoudige maar essentiële stappen om een rijke bloei en gezonde groei te garanderen. De experts van Bakker raden zelfs aan om eerst een plek te kiezen met een zonnige of halfschaduwrijke ligging, omdat deze plant de voorkeur geeft aan lichte plekken om het beste van haar bloei te bieden.
Aster Starlight verzorgingstechnieken.
De Aster Starlight is heel gemakkelijk te verzorgen, maar vereist constante aandacht voor een optimale bloei en robuuste gezondheid.
De voordelen van Aster Starlight.
De Aster Starlight staat niet alleen bekend om zijn prachtige bloemen. Andere voordelen zijn zijn resistentie tegen ziekten, waardoor er minder chemische interventies nodig zijn in de tuin. Hij heeft een compact formaat, waardoor hij perfect is voor kleine ruimtes, paden of zelfs bloembakken. Hij helpt ook de lokale biodiversiteit te verrijken door proactief bestuivers zoals vlinders aan te trekken. In de herfst kan deze soort een bron van kleur zijn als veel andere planten hun glans beginnen te verliezen. Tot slot maken zijn winterhardheid en aanpassingsvermogen hem gemakkelijk te hanteren, zelfs voor onervaren tuiniers, en zorgen ervoor dat er minder onderhoud nodig is.
Vergelijkbare producten
Bekijk meer producten >-
Lavendel 'Grosso'
Op voorraadNormale prijs € 4,95Aanbiedingsprijs € 4,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 4,95Normale prijs € 4,95Aanbiedingsprijs € 4,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 4,95Lage prijs Exclusief -
Op voorraadNormale prijs € 25,80Aanbiedingsprijs € 25,80 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 32,25Normale prijs € 25,80Aanbiedingsprijs € 25,80 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 32,25Promotie -20% -
Boerenjasmijn 'Virginal'
Op voorraadNormale prijs Vanaf € 4,76Aanbiedingsprijs Vanaf € 4,76 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 5,95Normale prijs Vanaf € 4,76Aanbiedingsprijs Vanaf € 4,76 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 5,95Tot -20% -
Kruipphlox (x3)
Op voorraadNormale prijs € 9,16Aanbiedingsprijs € 9,16 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 11,45Normale prijs € 9,16Aanbiedingsprijs € 9,16 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 11,45Promotie -20% -
Bodembedekkers borderpakket - ca 2 m²
Op voorraadNormale prijs € 31,84Aanbiedingsprijs € 31,84 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 39,80Normale prijs € 31,84Aanbiedingsprijs € 31,84 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 39,80Promotie -20% -
Blauwe lavendel
Op voorraadNormale prijs € 9,45Aanbiedingsprijs € 9,45 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 9,45Normale prijs € 9,45Aanbiedingsprijs € 9,45 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 9,45 -
Kruipklokje
Op voorraadNormale prijs Vanaf € 12,95Aanbiedingsprijs Vanaf € 12,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 12,95Normale prijs Vanaf € 12,95Aanbiedingsprijs Vanaf € 12,95 Normale prijsEenheidsprijs / per€ 12,95Tot -10%